Car Fan Double Head Internal Cooling Powerful Large Wind Car Electric Fan 12/24V for car trunk
Car Fan Double Head Internal Cooling Powerful Large Wind Car Electric Fan 12/24V for car trunk
Car Fan Double Head Internal Cooling Powerful Large Wind Car Electric Fan 12/24V for car trunk
Car Fan Double Head Internal Cooling Powerful Large Wind Car Electric Fan 12/24V for car trunk
Car Fan Double Head Internal Cooling Powerful Large Wind Car Electric Fan 12/24V for car trunk

Tifoz makinash Koka dyshe me ftohje të brendshme Tifoz i fuqishëm i madh me erë të madhe elektrike elektrike 12 / 24V për bagazhin e makinave

A fan refers to a device that relies on the wind to cool the wind. The electric fan is a device that generates airflow by electric driving, and the fan disposed inside is energized and then turned into a natural wind to achieve the effect of cooling.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Tifoz makinash Koka dyshe me ftohje të brendshme Tifoz i fuqishëm i madh me erë të madhe elektrike elektrike 12 / 24V për bagazhin e makinave

 

Fan commonly refers to: Fan (machine), a machine for producing airflow, often for cooling. Hand fan, an implement held and waved by hand to move air.

Product Details:

lloj Vehicle Fan Vehicle Fan
Voltage DC 12V DC 24V
Fuqia 20W 20W
Weight(G) 0.8 KG 0.8 KG
Zhurma <50db <50db
size 25.5*16*11cm 25.5*16*11cm
Qty/Ctn 1copë 1copë
Carton Size 28*18*12 cm 28*18*12 cm
N/G.W 0./1 KG 0.9/1 KG
Function Stepless speed regulator Stepless speed regulator

 

 

SHICERBIMI ynë:

1.We accept OEM program.

We can design the packing for the gift box, blister card, sleeve card for free.

2. We can prepare samples for cunstomers to test.

One or two pcs samples are free of charge, but the courier cost is to collect.

Pls provide your courier account # like UPS,DHL, FEDEX when you decicde to order a sample .

CILESI E LARTE:

We have got the certificate ISO14001:2015/ OHSAS18001:2007 and ISO/TS16949:2009.

DUHET TONA:

1.100% tested before delivery.

2.Guarantee the prompt delivery.The stocked goods will be delivered within 3 days and the customized products will be delivered as arranged date.

3.We are glad to makes samples according to our customers'drawing,specifications and samples.

4.Our products are extensively used in electronic and other industries.Production line have 100% CCD inspection equipment.

5.Free to contact us,we can offer you the best service,top-quality goods,competitive price and timely delivery.

6.OEM is available.

FAQ:

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
A: Në përgjithësi, we pack our goods in carry bag or color box . Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht,
ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: T / T 30% si depozitë, dhe 70% para lindjes. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave
para se të paguani bilancin.

Q3. Cilat janë kushtet e dorëzimit?
A: FOB

Q4. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?
A: Në përgjithësi, do të duhet 30 te 60 ditë pas marrjes së paradhënies. Koha specifike e dorëzimit varet
mbi artikujt dhe sasinë e porosisë tuaj.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
ON
LINJË
Enquiry TANI