Solar energy Car Air Purifier car perfume Air Cleaner Spin Car Air Freshener and Odor Eliminator Remove Cigarettes Smoke Smell
Solar energy Car Air Purifier car perfume Air Cleaner Spin Car Air Freshener and Odor Eliminator Remove Cigarettes Smoke Smell
Solar energy Car Air Purifier car perfume Air Cleaner Spin Car Air Freshener and Odor Eliminator Remove Cigarettes Smoke Smell
Solar energy Car Air Purifier car perfume Air Cleaner Spin Car Air Freshener and Odor Eliminator Remove Cigarettes Smoke Smell
Solar energy Car Air Purifier car perfume Air Cleaner Spin Car Air Freshener and Odor Eliminator Remove Cigarettes Smoke Smell

Parfum makine me energji diellore Parfum makine për ajër Pastrues ajri Spin makinë freskuese ajri dhe erëmues erë Heq cigare Smoke erë

Pastruesi diellor i montuar në automjet është një nga pastruesit e ajrit për automjetet. Ai shndërrohet në energji elektrike nga parimi fotoelektrik i energjisë diellore dhe më pas rrotullohet për të lëshuar aromën natyrale të fletës së Aromaterapisë për të eleminuar erën e tymit dhe erën brenda makinës.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parfum makine me energji diellore Parfum makine për ajër Pastrues ajri Spin makinë freskuese ajri dhe erëmues erë Heq cigare Smoke erë

 

Pastruesi diellor i montuar në automjet rrotullon të dy unazat e prirura duke përdorur energjinë diellore, duke eleminuar nevojën për një bateri, duke shpërndarë aromën e dobët të fletës së Aromaterapisë për të pastruar erën e tymit brenda makinës dhe erën brenda makinës. Ky është një pajisje e brendshme miqësore me mjedisin dhe argëtuese.

përshkrim i produktit:

Karakteristikë:

Një dizajn magjepsës Maglev, ku unazat e dyfishta lëvizin dhe rrotullohen të mundësuar vetëm nga energjia diellore,

shpërndarjen e aromës së këndshme përreth 90 ditë. Kompakt dhe elegant, përshtatet si një shpërndarës aromash

për makinën, shtëpia, zyre ose banjo. Në mënyrë efektive kap dhe zbërthen molekulat e ajrit të veçantë 360 °, duke ju dhënë shqisat e këndshme të shikimit dhe nuhatjes.

Bërë nga materiali i aliazhit të aluminit, mund të ekspozohet në temperaturë të lartë për një kohë të gjatë, nuk zbehet, dhe mund të lahet në mënyrë të përsëritur. Me aromë përreth jush, humor i mirë do të qëndrojë gjithmonë me ju!

Freskues ajri për raste të ndryshme: Përdorimi i pastruesit të ajrit të rrotulluar me unaza të dyfishta të dizajnit rrotullues në freskuesin e ajrit për makinën / zyrën / banjën / dekorimin e shtëpisë, dhuratë qesharake & risi e pranishme.

Projektimi Maglev: Material aliazh me cilësi të lartë, mekanizëm rrotullues levitacional me unazë të dyfishtë i cili është automatik.

Energjisë diellore: Nuk kërkon furnizim me energji elektrike, mbështetet vetëm në energjinë diellore. Shpejtësia e rrotullimit të unazave ndryshon sipas fuqisë së energjisë diellore.

Përhap Erë të Veçantë: Përbërësit profesional të deodorizimit përfshihen në vajin esencial për të kapur dhe zbërthyer në mënyrë efektive molekulat e nuhatjes. 100% të sigurt dhe pa kimikate.

Pamja e vogël dhe me stil: Shton elegancën në dekorin tuaj.

360° Fryrja e aromës: Bërë nga materiali i aliazhit të aluminit, mund të ekspozohet në temperaturë të lartë për një kohë të gjatë, nuk zbehet, dhe mund të lahet në mënyrë të përsëritur.

Specifikimet:
Ngjyrë: argjendtë, blu, e kuqe, i Artë (opsional)
Madhësia e artikullit: 57 * 52 mm / 2.24 * 2.05 në
Madhësia e paketës: 65 * 60 * 40 mm / 2.56 * 2.36 * 1.57 në
Pesha e paketimit: 125 g / 4.41 ons

Lista e paketave:
1 * Aromë freskuese

 

Përparësitë e produktit:

100% të reja dhe me cilësi të lartë

Zbukurim dekorativ për vetura ose shtëpi, pije freskuese e ajrit

Produkt me cilësi të mirë / dhuratë e shkëlqyer

Bëni makinën tuaj më freskuese sesa, dekoratë e mirë për makinën tuaj

Pastrues ajri rrotullues me unazë të dyfishtë të nivelit të lartë për makinën / zyrë / aromatizues i ajrit të banjës

1.material me cilësi të mirë, pezullimi i sipërm i unazës rrotulluese të dyfishtë dhe struktura e ulët magnetike, kanaçe e rrumbullakët 360 aroma e fryrë e shkallës, mund të rregullojë përqendrimin e aromës

2.Era e eliminuar: Përbërësit profesional të deodorantit u shtohen vajrave thelbësorë që molekulat e aromës të kapin dhe të zbërthehen në mënyrë efektive

Dizajn i ri i pezullimit me unazë të dyfishtë ,parfum i ri makine, aroma.

Forma kompakte nuk zë hapësirë, dhe pamja është e thjeshtë dhe në modë.

Rrotulloni aromën,është njëkohësisht e bukur dhe aroma e makinës,aromë e vazhdueshme

Aromë e vazhdueshme 1PCS = 90Ditë ,Aromaterapia e ngurtë me vaj esencial ,Freskia natyrore,Kërkesa për cilësinë e jetës fillon me detajet,Heqja e aromës në makinë,Lehtë për tu instaluar,Mini dhe i vogël,Mos zënë hapësirë,Shëndeti dhe siguria.

1, Hapni pjesët aromatik dhe i mbështillni dhe vendosini në aromaterapi.

2, Pas shtrëngimit, hyni në makinë.

Specifikimet:

Emri i produktit: Aromaterapia e makinave të përdorura nga dora ABS aromë pezullimi me unaza të dyfishta

Ngjyra e produktit: e zezë / e kuqe / argjend / blu / ari

Materiali i produktit: ABS

Pesha neto e produktit: rreth 115g

Madhësia e produktit: rreth 57 * 58 mm

Metodat e ruajtjes dhe hedhjes:

1, Mos vendosni në pozicionin e pengimit të shikimit të ngasjes.

2, Mos i vendosni fëmijët në kontakt me rrezet e diellit ose më shumë se 40 gradë C vend.

3, Sigurohuni që mund të përdoret normalisht.

4, Pas përdorimit, mund të shtoni një tabletë të parfumit të ngurtë

Lë të kuptohet se ngrohtë:

1, Larg burimit të zjarrit, nuk eshte i ngrenshem.

2, Masat emergjente: në rast të ngrënies aksidentale, menjëherë pështyhet, dhe të kërkojë trajtim mjekësor.

3, Nëse aksidentalisht prekni sytë, pije menjëherë me ujë. Nëse siklet vazhdon, menjëherë kërkoni këshilla mjekësore. Nëse ndiheni jo rehat, ndaloni së përdoruri atë menjëherë . Nëse siklet vazhdon, menjëherë kërkoni trajtim mjekësor.

4, Mbaj: vendosni vendin ku fëmija nuk mund të prekë. Shmangni rrezet e diellit direkte dhe mbajeni në një vend të freskët dhe të ajrosur

SHICERBIMI ynë:

1.Cilesi e larte: Ne-Willight, premtoj se do t'ju ofrojë produkte me cilësi më të mirë me kontroll të rreptë të cilësisë !

Ne dyfishojmë kontrollin e cilësisë së mallrave një nga një në secilin proces dhe para dërgesës !

2. Garanci më e gjatë : Ne 24 muaj garanci direkt ! Nëse ka ndonjë problem të cilësisë gjatë periudhës së garancisë , na duhet vetëm që të gjithë klientët tanë të na dërgojnë foton dhe videon për të treguar problemin ,pasi te jene kontrolluar , ne do t'ju dërgojmë Zëvendësim FALAS në RENDIN TJETR

3.Çmimi konkurrues: çmim shumë më konkurrues por produkt me cilësi të lartë

4. Shembull i politikës : mostër falas është në dispozicion për partnerët dhe klientët tanë afatgjatë të biznesit !

5. Koha e plumbit: 1Days 3 ditë pune për urdhrin e provës; 4-7ditë pune për rendin normal!

6. Kushtet e transportit : 3-5ditët e punës përmes DHL(UPS , TNT , POSTO ,FEDEX , Nga oqeani )

7. Kushtet e pagesës: PAYPAL,T / T, Unioni Weston,Sigurimi i Tregtisë !

8. Shërbimi OEM / ODM: Kuti me porosi, Logo Laser Gdhendur, Drita e dizajnit të patentës,shërbim i personalizuar bazuar në kërkesat tuaja.

CILESI E LARTE:

Kaloi ISO9001:2008 vërtetimi i sistemit të cilësisë dhe vërtetimi i ROHS.

DUHET TONA:

1.Klienti juaj është i kënaqur me cilësi të mirë dhe porosi të vazhdueshme.

2.Reputacioni i mirë në tregun tuaj lokal do t'ju sjellë më shumë porosi.

3.Shërbimi ynë profesional më parë & pas shitjes,dhe mbështetje afatgjatë të biznesit për të zgjeruar tregun.

 

FAQ:

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
A: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në kuti të bardha neutrale dhe kuti kartoni. Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht,
ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: T / T 30% si depozitë, dhe 70% para lindjes. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave
para se të paguani bilancin.

Q3. Cilat janë kushtet e dorëzimit?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, ZOTI.

Q4. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?
A: Në përgjithësi, do të duhet 30 te 60 ditë pas marrjes së paradhënies. Koha specifike e dorëzimit varet
mbi artikujt dhe sasinë e porosisë tuaj.

Q5. A mund të prodhoni sipas mostrave?
A: po, ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike. Ne mund të ndërtojmë forma dhe pajisje.

Q6. Cila është politika juaj e mostrës?
A: Ne mund ta furnizojmë mostrën nëse kemi në dispozicion pjesë të gatshme, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe
kostoja e korrierit.

Q7. A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?
A: po, ne kemi 100% provë para lindjes

Pyetja 8: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjata dhe të mira?
A:1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar përfitimin e klientëve tanë ;
2. Ne e respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe bëjmë miqësi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
ON
LINJË
Enquiry TANI